Karel Colnot - C4940-5, Keukenstilleven

Karel Colnot - C4940-5, Keukenstilleven kopen? Bied vanaf 100!
Karel Colnot - C4940-5, Keukenstilleven kopen? Bied vanaf 100!Karel Colnot - C4940-5, Keukenstilleven kopen? Bied vanaf 100!Karel Colnot - C4940-5, Keukenstilleven kopen? Bied vanaf 100!
  • Karel Colnot (1921-1996)
Jaartal1986
StijlImpressionistisch
OnderwerpStilleven
IngelijstIngelijst
Afmetingen81 cm x 62 cm (h x b)
Lijst93.5 cm x 73.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
C4940-5, Karel Colnot, Keukenstilleven, olie op papier, rechtsonder gesigneerd en gedateerd 86, beeldmaat 81 x 62 cm, lijstmaat 93.5 x 73.5 cm.

Dit werk is op te halen op onze locatie in Nieuwersluis.
Voor verzendingen zijn we afhankelijk van koeriers.
ConditieRedelijk

Papier en passe-partout verkleurd door de tijd, de lijst bevat oppervlaktevuil en slijtschade door de tijd.

Karel Colnot (1921-1996)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (3)

Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (82)

1248 verkochte items
Alle items van deze verkoper (189)
73.5 cm
93.5 cm
62 cm
81 cm
Starttijd:16-01-2023 om 13:12
Eindtijd:25-01-2023 om 21:36
Openingsbod € 100
ObjectlocatieNieuwersluis,  Nederland
VerzendingAlleen per koerier