Karel de Bazel - Vier tienkantige groenglazen onderzetters - Leerdam - Verkocht

Karel de Bazel - Vier tienkantige groenglazen onderzetters - Leerdam kopen? Bied vanaf 50!
Karel de Bazel - Vier tienkantige groenglazen onderzetters - Leerdam kopen? Bied vanaf 50!Karel de Bazel - Vier tienkantige groenglazen onderzetters - Leerdam kopen? Bied vanaf 50!Karel de Bazel - Vier tienkantige groenglazen onderzetters - Leerdam kopen? Bied vanaf 50!Karel de Bazel - Vier tienkantige groenglazen onderzetters - Leerdam kopen? Bied vanaf 50!Karel de Bazel - Vier tienkantige groenglazen onderzetters - Leerdam kopen? Bied vanaf 50!Karel de Bazel - Vier tienkantige groenglazen onderzetters - Leerdam kopen? Bied vanaf 50!Karel de Bazel - Vier tienkantige groenglazen onderzetters - Leerdam kopen? Bied vanaf 50!
  • Karel de Bazel (1869-1923)
TypeGlas / Keramiek
Jaartal1920
StijlArt Deco
Afmetingen1 cm x 8.4 cm x 8.4 cm (h x b x d)
GemerktHandgesigneerd

Beschrijving:

Tienkantige groenglazen onderzetters (4x), ontwerp K.P.C.de Bazel 1920, uitvoering Glasfabriek Leerdam

Uitvoering:

Glasfabriek Leerdam

Conditie:

Zeer lichte sporen van gebruik, alleen wat krasjes geen chips en een of twee zeer minimale stootplekjes

Gemerkt:

Geëtst: Monogram ontwerper

In vrijwel onbeschadigde conditie, een aantal zeer minimale gebruikskrasjes en pin prics.

Dit item is verkocht voor 69,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:01-03-2021 om 15:49
Eindtijd:14-03-2021 om 22:42
Biedingen (2)
Marten16
14 mrt. / 22:05
€ 60
Eldorado
02 mrt. / 19:32
€ 50