Antoine Mortier - Petit Métaphore
Maureen Bachaus - 1177 (gemonteerd op hout)
Type | Glas / Keramiek |
Jaartal | 1920 |
Stijl | Art Deco |
Afmetingen | 1 x 8.4 x 8.4 cm (h x b x d) |
Gemerkt | Handgesigneerd |
Tienkantige groenglazen onderzetters (4x), ontwerp K.P.C.de Bazel 1920, uitvoering Glasfabriek Leerdam
Uitvoering:Glasfabriek Leerdam
Conditie:Zeer lichte sporen van gebruik, alleen wat krasjes geen chips en een of twee zeer minimale stootplekjes
Gemerkt:Geëtst: Monogram ontwerper
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
In vrijwel onbeschadigde conditie, een aantal zeer minimale gebruikskrasjes en pin prics. | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Gouda, Nederland | ||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Objectlocatie | Gouda, Nederland |
Starttijd | 1-3-2021 om 15:49 |
Eindtijd | 14-3-2021 om 22:42 |