FA. (4)

Karel De Posson - Landschap

Karel De Posson - Landschap kopen? Bied vanaf 40!
Karel De Posson - Landschap kopen? Bied vanaf 40!Karel De Posson - Landschap kopen? Bied vanaf 40!Karel De Posson - Landschap kopen? Bied vanaf 40!Karel De Posson - Landschap kopen? Bied vanaf 40!Karel De Posson - Landschap kopen? Bied vanaf 40!

Geplaatst door  Mira

5 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
  • Karel De Posson (1889-1960)
TypeTekening / Aquarel
TechniekAquarel
IngelijstIngelijst
Afmetingen45 cm x 36 cm (h x b)
Lijst59 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Pittoresk landsschap, aquarel, gesigneerd links onder.

Karel de Posson (1889 - 1960)
Leerling van Mortelmans en Rosier.
Voorkeur voor Landschappen en Stadsgezichten.
Hield van dramatische wolkenluchten waardoor hij het krachtige zonlicht zeefde.
Synthetiseerde de onderwerpen die een zekere romantiek en melancholie uitademden.
Vermeld in Crick, Bas III, Arto, Paul Piron, Cote Akoun en de Benezit.

In goede conditie.

Karel De Posson (1889-1960)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Mira

5 verkochte items
45 cm
59 cm
36 cm
45 cm
Starttijd:23-11-2021 om 12:15
Eindtijd:02-12-2021 om 20:11
Openingsbod€ 40
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieAntwerpen, België
VerzendingNaar België, Nederland en Duitsland