Ruloff S.A. Manuputty - Contra
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Jaartal | 1930 |
Techniek | Aquarel |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 45 x 36 cm (h x b) |
Incl. lijst | 59 x 45 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||
Transport | |||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Antwerpen, België | ||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Antwerpen, België |
Starttijd | 10-4-2023 om 16:26 |
Eindtijd | 2-8-2023 om 15:44 |