Karel Fransaert - Kunstschilder

Karel Fransaert - Kunstschilder kopen? Bied vanaf 45!
Karel Fransaert - Kunstschilder kopen? Bied vanaf 45!Karel Fransaert - Kunstschilder kopen? Bied vanaf 45!Karel Fransaert - Kunstschilder kopen? Bied vanaf 45!Karel Fransaert - Kunstschilder kopen? Bied vanaf 45!Karel Fransaert - Kunstschilder kopen? Bied vanaf 45!Karel Fransaert - Kunstschilder kopen? Bied vanaf 45!Karel Fransaert - Kunstschilder kopen? Bied vanaf 45!Karel Fransaert - Kunstschilder kopen? Bied vanaf 45!Karel Fransaert - Kunstschilder kopen? Bied vanaf 45!
  • Karel Fransaert (1948)
Type kunstwerkSchilderij
Jaartal2011
IngelijstIngelijst
Afmetingen50 x 50 cm (h x b)
Incl. lijst0 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Schilderijen op doek met lijst en zonder lijst
Met lijst is 60 op 60 cm en hoogte lijst 5 cm

Zonder lijst is 50 op 50cm en hoogte 5cm
Schilderijen 50 op 50cm zowel ingelijst als niet ingelijst

Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Aalst, België

Karel Fransaert (1948)

Belgisch Belgisch

Geplaatst door  dirkdevylder-1949
Lid sinds 2021
0 verkochte items
50 cm
50 cm
Starttijd2-1-2022 om 13:24
Eindtijd16-1-2022 om 22:45
Openingsbod € 45
ObjectlocatieAalst,  België