Karel Gomes - Meisje met handdoek - Verkocht

Karel Gomes - Meisje met handdoek kopen? Bied vanaf 250!
Beeld / Object

Karel Gomes - Meisje met handdoek kopen? Bied vanaf 250!Karel Gomes - Meisje met handdoek kopen? Bied vanaf 250!Karel Gomes - Meisje met handdoek kopen? Bied vanaf 250!Karel Gomes - Meisje met handdoek kopen? Bied vanaf 250!Karel Gomes - Meisje met handdoek kopen? Bied vanaf 250!Karel Gomes - Meisje met handdoek kopen? Bied vanaf 250!
  • Karel Gomes (1930)
Type kunstwerkBeeld / Object
TechniekBrons
Afmetingen51 x 19 x 10 cm (h x b x d)
Gewicht7000 gram
GesigneerdOngesigneerd
Hierbij bied ik een mooi bronzen beeld aan van Karel Gomes: Meisje met handdoek. Het is destijds gekocht voor 1080 euro / 2380 gulden bij de kunstuitleen in Alphen aan den Rijn. Het beeld heeft altijd in ons huis gestaan en is in goede staat, maar er is wel een 'hapje' brons uit de knie van het beeld (zie laatste foto). Dit betreft echter geen beschadiging opgelopen na de aankoop. De rest van het beeld is in goede staat. Het beeld is door de medewerkers van Kunstveiling.nl getaxeerd op rond de €700, maar een goed bod is altijd welkom.
Door de afmeting en het gewicht van het beeld ligt de voorkeur bij ophalen, om kans op beschadiging bij de verzending te voorkomen.
Het beeld is in goede staat, maar er is een klein 'hapje' uit de knie van het beeld. Dit was al het geval bij aankoop van het beeld.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Boskoop, Nederland
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 8,45

ObjectlocatieBoskoop,  Nederland
Starttijd6-5-2020 om 16:07
Eindtijd15-5-2020 om 21:21