Titel: De verre stad
Beeldend kunstenaar: Karel H. Sirag, Driebergen 1948
Jaar: Driebergen 1975
Materiaal: olieverf
Nummer: 7525+11
Afmeting zonder lijst: 17.5 x 11.5 cm
Afmeting met lijst: 30 x 25 cm
De miniatuur is aan de achterzijde vol gesigneerd door Karel Sirag. De lijst is ook door hem zelf gemaakt.
Het schilderijtje is ingelijst en vervolgens bevestigd op een grotere lijst, met als passe paTitel: De verre stad
Jaar: Driebergen 1975
Materiaal: olieverf
Nummer: 7525+11
Afmeting zonder lijst:17.5 x 11.5 cm
Het schilderijtje is ingelijst en vervolgens bevestigd op een grotere lijst, met als passe partout donkerbruin fluweel-velvet.
Karel Sirag is schilder, miniatuurschilder en graficus.
rtout donkerbruin fluweel-velvet.