Karel Timmerman (1933) - Acrylverf op karton - jaren 70 - ongesigneerd

Karel Timmerman (1933) - Acrylverf op karton - jaren 70 - ongesigneerd kopen? Bied vanaf 75!

Verkoopprijs: € 75,00

Karel Timmerman (1933) - Acrylverf op karton - jaren 70 - ongesigneerd kopen? Bied vanaf 75!Karel Timmerman (1933) - Acrylverf op karton - jaren 70 - ongesigneerd kopen? Bied vanaf 75!Karel Timmerman (1933) - Acrylverf op karton - jaren 70 - ongesigneerd kopen? Bied vanaf 75!Karel Timmerman (1933) - Acrylverf op karton - jaren 70 - ongesigneerd kopen? Bied vanaf 75!Karel Timmerman (1933) - Acrylverf op karton - jaren 70 - ongesigneerd kopen? Bied vanaf 75!

Geplaatst door  loft
FA. (14)

434 verkochte items
  • Karel Timmerman (1933)

Acrylverf schilderij onder passe partout en glas, in een bijkleurende houten lijst.
Niet gesigneerd, gegarandeerd van Karel Timmerman.
Voorstelling van een sprookjesachtige prins.

Ook heel geschikt voor een kinderkamer.
Het werk is in de staat zoals het destijds door de kunstenaar gemaakt is en is recent ingelijst.
Afmeting 88 x 68 cm. Binnen passe partout 59,5 x 41,5 cm.

Wordt verzonden tussen noppenfolie en houten platen.

Karel Timmerman (1933) was kunstenaar, graficus, en illustrator. Hij woonde en werkte in Haarlem. Aanvankelijk maakte hij christelijke voorstellingen. Later maakte hij zowel werken in cobra stijl als fantasy, sprookjesachtig werk.  Als tekenaar maakte hij realistische tekeningen, die stripachtig aandoen. Voorts schilderde en tekende hij (naakt) portretten en stadsgezichten.

Dit item is verkocht voor 75,00

Starttijd:17-11-2016 om 21:45
Eindtijd:25-11-2016 om 21:45

Learenses
25 nov. / 20:36
€ 75