Karel van Seben - Ivo Samkalden

Karel van Seben - Ivo Samkalden kopen? Bied vanaf 10!
Karel van Seben - Ivo Samkalden kopen? Bied vanaf 10!Karel van Seben - Ivo Samkalden kopen? Bied vanaf 10!Karel van Seben - Ivo Samkalden kopen? Bied vanaf 10!
  • Karel van Seben (1893-1988)
TypeTekening / Aquarel
TechniekHoutskool
OnderwerpPortret
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen29.5 x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Fraaie houtskooltekening portret van de politicus  en latere burgemeester van Amsterdam,
mr Ivo Samkalden, Het portret is waarschijnlijk gemaakt midden jaren 70; handgesigneerd rechtsonder.

Bieden vanaf 10 euro

Wordt opgerold in een koker verstuurd; vlak versturen kan ook, kost € 5 extra bovenop de standaard verzendkosten; afhalen kan ook
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Numansdorp, Nederland
Binnen Nederland € 6,75
Naar België € 9,75
Naar Duitsland € 15,00
Europese Unie € 17,50

Starttijd6-2-2022 om 11:00
Eindtijd19-2-2022 om 19:20
Openingsbod € 10
ObjectlocatieNumansdorp,  Nederland