Karl Kaufmann - Olieverf op doek, Vissersboten - Ingelijst

Karl Kaufmann - Olieverf op doek, Vissersboten - Ingelijst kopen? Bied vanaf 250!
Karl Kaufmann - Olieverf op doek, Vissersboten - Ingelijst kopen? Bied vanaf 250!Karl Kaufmann - Olieverf op doek, Vissersboten - Ingelijst kopen? Bied vanaf 250!Karl Kaufmann - Olieverf op doek, Vissersboten - Ingelijst kopen? Bied vanaf 250!Karl Kaufmann - Olieverf op doek, Vissersboten - Ingelijst kopen? Bied vanaf 250!Karl Kaufmann - Olieverf op doek, Vissersboten - Ingelijst kopen? Bied vanaf 250!Karl Kaufmann - Olieverf op doek, Vissersboten - Ingelijst kopen? Bied vanaf 250!Karl Kaufmann - Olieverf op doek, Vissersboten - Ingelijst kopen? Bied vanaf 250!Karl Kaufmann - Olieverf op doek, Vissersboten - Ingelijst kopen? Bied vanaf 250!
  • Karl Kaufmann (1843-1902)
Periode1800 t/m 1899
IngelijstIngelijst
Afmetingen52 cm x 78 cm (h x b)
Lijst70 cm x 96 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Fraai zeezicht met twee vissersboten in een haventje door de Duitse kunstenaar Karl Kaufmann. Het signatuur leest Leo Perla. Kaufmann, die in zijn carrière onder vele pseudoniemen werkte, één van deze namen betreft 'Leo Perla'.  Het werk is ingelijst in zwarthouten lijst.

ConditieBeschadigd

Het werk is in goede staat, echter centraal bovenin een plekje met wat verfschade. Daarnaast is er wat minimale craquelé te zien.

Karl Kaufmann (1843-1902)

Oostenrijks Oostenrijks Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (350)

Lid sinds 2010
48162 verkochte items
Alle items van deze verkoper (688)
96 cm
70 cm
78 cm
52 cm
Sluit over 11d 0u 47m 43s
Openingsbod€ 250
ObjectlocatieAmstelveen,  Nederland
VerzendingAlleen per koerier
Starttijd:25-01-2023 om 09:23
Eindtijd:11-02-2023 om 19:15