Karl Ludwig Schmaltz: Lithografie, Lines III

Karl Ludwig Schmaltz: Lithografie, Lines III kopen? Bied vanaf 9!

Verkoopprijs: € 9,00

Geplaatst door  svalbardart
FA. (18)

Lid sinds 2010
1267 verkochte items
  • Karl-Ludwig Schmaltz (1932)
GesigneerdHandgesigneerd

Kunstenaar: Karl Ludwig Schmaltz
Titel:  Lines III
Lithografie, handgesigneerd. Genummerd H.C. 2/150
Afmeting blad: 15 x 14 cm

VERZENDING

Uw aankopen worden aangetekend verzonden. Uw pakket is verzekerd.
Verzendkosten Europa: 15,00 euro, ongeacht het aantal aankopen.

Dit item is verkocht voor 9,00

Starttijd:30-01-2017 om 10:19
Eindtijd:14-02-2017 om 09:19

ooteboe
13 feb. / 20:30
€ 9