Karl Schaette - Hollands weilanden - Olieverf op paneel, Ingelijst

Karl Schaette - Hollands weilanden - Olieverf op paneel, Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!

Verkoopprijs: € 40,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Karl Schaette - Hollands weilanden - Olieverf op paneel, Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!Karl Schaette - Hollands weilanden - Olieverf op paneel, Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!Karl Schaette - Hollands weilanden - Olieverf op paneel, Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!Karl Schaette - Hollands weilanden - Olieverf op paneel, Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!Karl Schaette - Hollands weilanden - Olieverf op paneel, Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!Karl Schaette - Hollands weilanden - Olieverf op paneel, Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!Karl Schaette - Hollands weilanden - Olieverf op paneel, Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  daanj
FA. (24)

370 verkochte items
Alle items van deze verkoper (28)
  • Karl Schaette (1884-1950)
DragerPaneel
StijlKlassiek
IngelijstIngelijst
Afmetingen57 cm x 68 cm (h x b)
Lijst57 cm x 68 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
G2 18
Karl Schaette
Hollands weilanden
Olieverf op paneel
57 x 68 cm
Diverse kleine beschadigingen op doek

ConditieRedelijk

Diverse beschadigingen op doek. Gedateerde lijst. Zie foto's

Karl Schaette (1884-1950)

Alle items van deze kunstenaar Geplaatst door  daanj
FA. (24)

370 verkochte items
68 cm
57 cm
68 cm
57 cm

Dit item is verkocht voor 40,25(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:01-05-2020 om 16:33
Eindtijd:29-05-2020 om 22:52

Snuffel70
29 mei / 15:23
€ 35