Karl Willard: olieverf op doek. Vrouw

Karl Willard: olieverf op doek. Vrouw kopen? Bied vanaf 400!
Karl Willard: olieverf op doek. Vrouw kopen? Bied vanaf 400!Karl Willard: olieverf op doek. Vrouw kopen? Bied vanaf 400!

Geplaatst door  Mo_58kunst

0 verkochte items
  • Karl Willard

Mooi groot, pasteus schilderij van Karl Willard. Schilder uit het Gooi.

Jaartal: 1989

Hand gesigneerd in verf.

Oplage nr VII 107.

Afmeting: 73 cm x 83 cm

Ingelijst in witte baklijst, kleine beschadiging.

Afhalen bij particulier in Blaricum

Verzending per koerier voor rekening koper.

Karl Willard

Alle items van deze kunstenaar Geplaatst door  Mo_58kunst

0 verkochte items

Starttijd:30-05-2015 om 13:31
Eindtijd:13-06-2015 om 13:31
Openingsbod€ 400
ObjectlocatieNederland