Mooie kleine kleurenets van Katrien Caymax uit de jaren ‘90. Het werk is fris van kleur, een typische Caymax.
Het werkje is professioneel ingelijst en verkeert in zeer goede staat.
Aankoopbon niet aanwezig.
Verzekerd verzenden is geen probleem.
Over Caymax:
Technisch bekeken is Katrien Caymax zeer veelzijdig, maar haar stijl en haar thematiek bleven door de jaren heen in wezen onveranderd. Het publiek herkent onmiddellijk haar sterke, vloeiende lijn en haar helder kleurenpalet. Haar oeuvre is uitgesproken figuratief. De meeste van haar werken hebben de vrouwelijke figuur als thema: verleidelijke vrouwen, zachte vrouwen, tedere vrouwen, afwijzende vrouwen... alle gemoedsstemmingen komen aan bod. Alle zijn ze de verpersoonlijking van een kunstenares met een rijk gemoedsleven.