Katrien Holland - _ Juli - zeefdruk met gedicht 26/100

Katrien Holland - _ Juli - zeefdruk met gedicht 26/100 kopen? Bied vanaf 20!
Katrien Holland - _ Juli - zeefdruk met gedicht 26/100 kopen? Bied vanaf 20!Katrien Holland - _ Juli - zeefdruk met gedicht 26/100 kopen? Bied vanaf 20!Katrien Holland - _ Juli - zeefdruk met gedicht 26/100 kopen? Bied vanaf 20!Katrien Holland - _ Juli - zeefdruk met gedicht 26/100 kopen? Bied vanaf 20!

Geplaatst door  Opera
FA. (6)

Lid sinds 2017
74 verkochte items
  • Katrien Holland (1964)
Jaartal1992
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen20 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Kleine zeefdruk met als titel  'Juli ' van Katrien Holland (1964). Rechtsonder met potlood gesigneerd K. Holland '92. Oplage linksonder met potlood 26/100. Zeefdruk uit de bijzondere uitgave 20 x 20 De maanden van het jaar: 12 maanden, 12 gedichten, 12 prenten. Bij deze zeefdruk hoort het gedicht Juli van Judith Herzberg.

Katrien Holland (1964)

Alle items van deze kunstenaar Geplaatst door  Opera
FA. (6)

Lid sinds 2017
74 verkochte items
20 cm
20 cm

Starttijd:08-04-2020 om 08:43
Eindtijd:15-04-2020 om 22:22
Openingsbod€ 20
ObjectlocatieEindhoven, Nederland
VerzendingWereldwijd