Katrijn Poelsma (1939) - Balanceren 1962 - oplage 8 ex. - Verkocht

Katrijn Poelsma (1939) - Balanceren 1962 - oplage 8 ex. kopen? Bied vanaf 45!
Katrijn Poelsma (1939) - Balanceren 1962 - oplage 8 ex. kopen? Bied vanaf 45!Katrijn Poelsma (1939) - Balanceren 1962 - oplage 8 ex. kopen? Bied vanaf 45!Katrijn Poelsma (1939) - Balanceren 1962 - oplage 8 ex. kopen? Bied vanaf 45!Katrijn Poelsma (1939) - Balanceren 1962 - oplage 8 ex. kopen? Bied vanaf 45!Katrijn Poelsma (1939) - Balanceren 1962 - oplage 8 ex. kopen? Bied vanaf 45!
  • Katrijn Poelsma (1939)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Mooie ets in zeer kleine oplage met een naïeve voorstelling, vervaardigd door Katrijn Poelsma.
Rechtsonder gesigneerd 'Katijn Poelsma '62'
De ets verkeert in perfecte staat.
Linksonder voorzien van oplage nrs. 5/8 en 'eigen druk'
Afmetingen blad 50,5x32 cm
Afdruk een slag kleiner (zie foto's).

Kan verzonden worden of afgehaald.

Dit item is verkocht voor 45,00
Starttijd:08-12-2015 om 11:21
Eindtijd:22-12-2015 om 20:21
rianne58
22 dec. / 20:05
€ 45