Kees Andrea, Bloementuin, Kleurenhoutsnede

Kees Andrea, Bloementuin, Kleurenhoutsnede kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  lenteman
FA. (52)

3035 verkochte items
Alle items van deze verkoper (40)
  • Kees Andrea (1914-2006)
GesigneerdHandgesigneerd

LAATSTE KANS!!

Vroege kleurenhoutsnede door Kees Andrea.

Voorstelling van een man in een bloementuin.

Losbladig onder passepartout, beeldmaat 11x8,5, bladmaat 25x17

Gedateerd en gesigneerd r.o. '1939' en 'K.Andrea', tevens monogram r.o.in de plaat 'A'

Authenticiteit gegararandeerd

Verpakkings- en verzendkosten: €5 (verstevigde briefpost) of €10 (aangetekend)

Starttijd:14-10-2014 om 20:22
Eindtijd:21-10-2014 om 20:22
Openingsbod€ 35
ObjectlocatieNederland