Kees Andrea, De haan en de bok, Kleurenlitho

Kees Andrea, De haan en de bok, Kleurenlitho kopen? Bied vanaf 25!

Verkoopprijs: € 25,00

Kees Andrea, De haan en de bok, Kleurenlitho kopen? Bied vanaf 25!Kees Andrea, De haan en de bok, Kleurenlitho kopen? Bied vanaf 25!Kees Andrea, De haan en de bok, Kleurenlitho kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  lenteman
FA. (52)

3035 verkochte items
Alle items van deze verkoper (40)
  • Kees Andrea (1914-2006)
GesigneerdHandgesigneerd

Kleurenlitho door Kees Andrea

Voorstelling van de haan en de bok

Losbladig, beeldmaat 35x30, bladmaat 63x48

Gesigneerd in potlood r.o. 'K Andrea' en tevens gesigneerd m.o. in de druk 'K Andrea'

Authenticiteit volledig gegarandeerd

Dit item is verkocht voor 25,00

Starttijd:30-12-2016 om 20:54
Eindtijd:08-01-2017 om 20:54

Jmdevriend
8 jan. / 19:58
€ 25