Kees Andrea - Harlekijn en jongens met vlieger, litho - Gratis verzending!

Kees Andrea - Harlekijn en jongens met vlieger, litho - Gratis verzending! kopen? Bied vanaf 50!
Kees Andrea - Harlekijn en jongens met vlieger, litho - Gratis verzending! kopen? Bied vanaf 50!Kees Andrea - Harlekijn en jongens met vlieger, litho - Gratis verzending! kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  Rosser
FA. (167)

2951 verkochte items
Alle items van deze verkoper (270)
  • Kees Andrea (1914-2006)
TypeBijzondere Uitgaves
Jaartal1947
TechniekVaria
Afmetingen63 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
Karakteristieke litho van Kees Andrea uit de serie Schildersprenten (1947).   In de steen gesigneerd rechtsonder.  In zeer goede conditie.

Afmetingen: 63cm x 48cm (blad), 32cm x 25cm (beeld)

Starttijd:29-01-2022 om 20:58
Eindtijd:12-02-2022 om 22:14
Openingsbod€ 50
ObjectlocatieDiemen, Nederland
VerzendingGratis