Alexis Gorodine - Leatherwords
Joan Gardy Artigas - La part des autres
Type | Tekening / Aquarel |
Bosvennetje in de Winter
Schitterende gesigneerde pentekening van Kees Broerse (Veere 1900 - Enschede 1972) voorstellende een boslandschap in de winter.
Aquarellist, collagekunstenaar, etser, graficus, lithograaf, pentekenaar, schilder, tekenaar. Onderwerpen: havengezichten, landschappen, portretten, stillevens
De meeste van zijn werken zijn in familiebezit.
Lijstformaat 43 x 52 cm, houten lijst, achter passepartout en glas Beeldformaat: 30 x 40 cm Techniek: (riet)pentekening, gemengde techniek Gesigneerd: ja, K. Broerse Conditie: goed Creatie: naar schatting circa 1960
Starttijd | 1-1-2016 om 16:19 |
Eindtijd | 6-1-2016 om 16:19 |