Kees de Ruijter - Ets, "Bloeiend tak" - Verkocht

Kees de Ruijter - Ets, "Bloeiend tak" kopen? Bied vanaf 10!
Kees de Ruijter - Ets, "Bloeiend tak" kopen? Bied vanaf 10!Kees de Ruijter - Ets, "Bloeiend tak" kopen? Bied vanaf 10!Kees de Ruijter - Ets, "Bloeiend tak" kopen? Bied vanaf 10!Kees de Ruijter - Ets, "Bloeiend tak" kopen? Bied vanaf 10!Kees de Ruijter - Ets, "Bloeiend tak" kopen? Bied vanaf 10!Kees de Ruijter - Ets, "Bloeiend tak" kopen? Bied vanaf 10!Kees de Ruijter - Ets, "Bloeiend tak" kopen? Bied vanaf 10!
  • Kees de Ruijter
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1985
TechniekEts
StijlRealistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen30 cm x 20 cm (h x b)
Lijst40 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageOnbekend. Een eigen druk
Een ets uit 1985 van de Nederlandse kunstenaar Kees de Ruijter.
Handgesigneerd en gedateerd met potlood.
Oplage onbekend, een eigen druk van de kunstenaar.

Linksonder staat ook nog iets met potlood geschreven ( titel ), maar is vervaagd. Is een eigen druk van de kunstenaar.

Kees de Ruijter

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  duif
FA. (48 )

Lid sinds 2018
1475 verkochte items
Alle items van deze verkoper (147)
30 cm
40 cm
20 cm
30 cm
Dit item is verkocht voor 10,00
Starttijd:31-08-2018 om 11:38
Eindtijd:07-09-2018 om 22:26
Denisedenies
06 sep. / 18:48
€ 10