Kees Franse, stilleven, litho uit 1981 - Verkocht

Kees Franse, stilleven, litho uit 1981 kopen? Bied vanaf 75!

Verkoopprijs: € 75,00

Kees Franse, stilleven, litho uit 1981 kopen? Bied vanaf 75!Kees Franse, stilleven, litho uit 1981 kopen? Bied vanaf 75!Kees Franse, stilleven, litho uit 1981 kopen? Bied vanaf 75!Kees Franse, stilleven, litho uit 1981 kopen? Bied vanaf 75!

Geplaatst door  ARTFI

58 verkochte items
  • Kees Franse (1924-1982)
GesigneerdHandgesigneerd

Kees Franse, stilleven uit 1981, litho, gesigneerd, nr. 27 van 75, papierformaat 68 x 56 cm, beeldformaat 40 x 34 cm.

Kees Franse (1924-1982)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  ARTFI

58 verkochte items
Dit item is verkocht voor 75,00
Starttijd:03-05-2018 om 18:44
Eindtijd:10-05-2018 om 20:44
svenv
10 mei / 17:07
€ 75