Een groot schilderij uit 2004 van de Nederlandse kunstenaar Kees Gerritse (1940). -Olieverf op doek, opgespannen op een houten spieraam en ingelijst met houten ‘expositielatjes’. -Gesigneerd en gedateerd linksonder. Op de achterkant van het spieraam zitten 2 stickers met o.a. informatie over het werk (zie de laatste foto). -Afmetingen: Lijst, 91,5 x 111,5 cm. Beeld / Spieraam, 90 x 110 cm. -Herkomst: Uit een grote collectie werken van deze Amstelveense kunstenaar. -Oorspronkelijke galerieprijs: € 2000,-. -Conditie: In zeer goede staat met een paar lichte slijtplekjes. Zie ook de foto’s voor een eigen indruk. Kan zo aan de muur.
(Wij bieden ook een kleiner werk op papier van Kees Gerritse ter veiling aan. Klik hiervoor op “Alle items van deze verkoper”).
Informatie over de kunstenaar: Johannes Cornelis (‘Kees’) Gerritse, geboren 09-03-1940 in Amstelveen, (fijn)schilder en wandschilder. -Opleiding: Autodidact. -Onderwerpen: figuurvoorstelling, abstractie, interieurs, stillevens. -Stijl: Realisme, fijnschilderwerk. -Literatuur: Jacobs 1993 , vol. 1, p. 383.
Afhandeling: -Het werk kan afgehaald worden in Amsterdam. Afhalen heeft onze sterke voorkeur. -Het schilderij kan NIET per post verzonden worden. -U kunt eventueel wel gebruikmaken van de gespecialiseerde koeriersdienst van Kunstveiling: “Swift koeriers”. (zie ook de info onderaan deze pagina onder het kopje “Koeriersdienst”).
Goed
In zeer goede staat met een paar lichte slijtplekjes. Zie ook de foto’s. Kan zo aan de muur.
koeriersdienst