Kees Jansen - Landschap Tirol - 1953

Kees Jansen - Landschap Tirol - 1953 kopen? Bied vanaf 15!

Tekening / Aquarel

Verkoopprijs: € 17,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Geplaatst door  reja64
FA. (8)

86 verkochte items
  • Kees Jansen (1922-1984)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1953
TechniekAquarel
StijlImpressionistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen41 cm x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Aquarel van de Bergense kunstenaar Kees Jansen

Kees Jansen (1922-1984)

Alle items van deze kunstenaar(1) Geplaatst door  reja64
FA. (8)

86 verkochte items
33 cm
41 cm

Dit item is verkocht voor 17,25(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:25-07-2020 om 21:03
Eindtijd:01-08-2020 om 21:48

Couragefemme
1 aug. / 17:14
€ 15