Prachtig expressionistische pasteltekening van Brugge door Kees Laan (19021975)
Het gevarieerde oeuvre van schilder, aquarellist en graficus Kees Laan omvat bloemstillevens, landschappen, portretten en stillevens. Hij schilderde in naturalistische stijl, maar ook werkte hij in expressionistische trant. Kees Laan kreeg les van onder anderen J.A. Pollones en was lid van de kunstenaarssociëteiten Kunst Zij Ons Doel in Haarlem en St. Lucas in Amsterdam, en van de Hollandse Aquarellistenkring. Kees Laan was een goede vriend van Kees Verwey.
KAN ALLEEN OPGEHAALD WORDEN IVM KWETSBAARHEID LIJST EN GLAS