Kees Laan - A9496, Bloemstilleven

Kees Laan - A9496, Bloemstilleven kopen? Bied vanaf 150!
Kees Laan - A9496, Bloemstilleven kopen? Bied vanaf 150!Kees Laan - A9496, Bloemstilleven kopen? Bied vanaf 150!Kees Laan - A9496, Bloemstilleven kopen? Bied vanaf 150!
  • Kees Laan (1902-1975)
StijlImpressionistisch
OnderwerpStilleven
IngelijstIngelijst
Afmetingen71.5 cm x 60 cm (h x b)
Lijst89 cm x 79 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
A9496, Kees Laan, Bloemstilleven, olie op doek, links onder gesigneerd, doekmaat 71.5 x 60 cm, lijstmaat 89 x 79 cm.

Dit werk is op te halen op onze locatie in Nieuwersluis.
Voor verzendingen zijn we afhankelijk van koeriers.
ConditieRedelijk

Doek bevat oppervlaktevuil, craquelures, verkleurde vernis door de tijd. De lijst bevat oppervlaktevuil, linnen verkleurd en slijtschade door de tijd.

Kees Laan (1902-1975)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (81)

1217 verkochte items
Alle items van deze verkoper (80)
79 cm
89 cm
60 cm
71.5 cm
Starttijd:17-03-2022 om 12:08
Eindtijd:24-03-2022 om 21:04
Openingsbod € 150
ObjectlocatieNieuwersluis, Nederland
VerzendingAlleen per koerier