Meesterlijk werk van Kees Maks de geportretteerde is de jonge actrice Ank van der Moer in uitbundig theatrale kleding aan het begin van haar carrière in de 60er jaren vereeuwigde Kees Maks de toen middelbare actrice nogmaals. het schilderij is olieverf op -bedoekt- linnen en net als de mooie lijst in zeer goede staat. Verso een 30er jaren veillabel vermeldt'' Jan Sluijters zittende dame'' en de koper j.j.j. Koster toendertijd een belangrijk medicus en kunstverzamelaar. Het ongesigneerde werk is inmiddels door de experts van Het Venduehuis in Den Haag terecht toegeschreven aan Kees Maks. De veilgegevens met de toeschrijving komen toe aan de koper.
Zeer Goed
Tot 10 kg.
Gratis verzending
Naar België
€ 30,00
€ 30,00
Europese Unie
€ 30,00
Extra