Adèle Koekkoek - Boerderijzicht
Ricardo Carpani - Plaat/gravure door Ricardo Carpani
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1966 |
Techniek | Ets |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 64.5 x 49.8 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 24/50 |
Conditie | |||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||
het beeld is wat gebobbeld door de druk | |||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Voorthuizen, Nederland |
Starttijd | 20-7-2021 om 9:08 |
Eindtijd | 30-7-2021 om 20:19 |