Kees Salentijn - big bird

Kees Salentijn - big bird kopen? Bied vanaf 45!

Kees Salentijn - big bird

Verkoopprijs: € 51,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Kees Salentijn - big bird kopen? Bied vanaf 45!Kees Salentijn - big bird kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (73)

1493 verkochte items
Alle items van deze verkoper (148)
  • Kees Salentijn (1947)
Jaartal2001
StijlExpressionistisch
OnderwerpDieren
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen22 cm x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageHC 6/10
Zeer fraai uitgevoerde druk van Kees Salentijn. Het werk verkeert in perfecte conditie. U  kunt het werk vooraf komen bekijken in de schatkamer van galerie Rotor in Gorinchem of na aankoop ophalen. Het werk kan ook verzonden worden via aangetekende post.

Ook kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.

Kees Salentijn (1947)

Alle items van deze kunstenaar(31) Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (73)

1493 verkochte items
28 cm
22 cm

Dit item is verkocht voor 51,75(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:14-11-2020 om 13:53
Eindtijd:05-02-2021 om 17:59

eefmaria
5 feb. / 17:53
€ 45