Kees Salentijn - C1888 - Kop

Kees Salentijn - C1888 - Kop kopen? Bied vanaf 25!
Kees Salentijn - C1888 - Kop kopen? Bied vanaf 25!Kees Salentijn - C1888 - Kop kopen? Bied vanaf 25!Kees Salentijn - C1888 - Kop kopen? Bied vanaf 25!
  • Kees Salentijn (1947)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
StijlImpressionistisch
OnderwerpPortret
IngelijstIngelijst
Afmetingen19 cm x 16 cm (h x b)
Lijst47.5 cm x 42.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage109/160
Salentijn, litho, kop, r.o. gesigneerd, 109/160, beeldmaat 19 x 16 cm, lijstmaat 47,5 x 42,5 cm

Dit werk is op te halen op onze locatie in Nieuwersluis.
ConditieRedelijk

Papier vergeeld, lijst bevat oppervlaktevuil en slijtschade door de tijd.

Kees Salentijn (1947)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (19)
Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (81 )

1236 verkochte items
Alle items van deze verkoper (124)
42.5 cm
47.5 cm
16 cm
19 cm
Starttijd:18-09-2022 om 19:26
Eindtijd:27-09-2022 om 22:47
Openingsbod € 25
ObjectlocatieNieuwersluis,  Nederland
VerzendingAlleen per koerier