Kees Salentijn - De fontein - Verkocht

Kees Salentijn - De fontein kopen? Bied vanaf 45!
Kees Salentijn - De fontein kopen? Bied vanaf 45!Kees Salentijn - De fontein kopen? Bied vanaf 45!
  • Kees Salentijn (1947)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2002
OnderwerpDieren
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen29 cm x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage125 stuks
Fraaie zeefdruk in nieuwstaat van Kees Salentijn. Gesigneerd en genummerd. Het werk verkeert in perfecte conditie. U kunt het werk vooraf komen bekijken in de schatkamer van galerie Rotor in Gorinchem of na aankoop ophalen. Het werk kan ook verzonden worden via aangetekende post. Of tijdens de pandemie gratis worden opgeslagen tot nadere orde.

Kees Salentijn (1947)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (19)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (97 )

2602 verkochte items
Alle items van deze verkoper (449)
24 cm
29 cm
Dit item is verkocht voor 47,15 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:19-09-2022 om 10:22
Eindtijd:02-11-2022 om 08:08
DieFischersVilla
01 nov. / 17:56
€ 41