Kees Salentijn - Droofy

Kees Salentijn - Droofy kopen? Bied vanaf 45!
Kees Salentijn - Droofy kopen? Bied vanaf 45!Kees Salentijn - Droofy kopen? Bied vanaf 45!
  • Kees Salentijn (1947)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2002
OnderwerpDieren
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen24 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Vrolijke zeefdruk in nieuwstaat van Kees Salentijn. Gesigneerd en genummerd. Het werk verkeert in perfecte conditie. U kunt het werk vooraf komen bekijken in de schatkamer van galerie Rotor in Gorinchem of na aankoop ophalen. Het werk kan ook verzonden worden via aangetekende post. Of tijdens de pandemie gratis worden opgeslagen tot nadere orde.
Ook kunnen ondertussen uw inlijsting verzorgen.

Kees Salentijn (1947)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (19)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (97 )

2602 verkochte items
Alle items van deze verkoper (449)
21 cm
24 cm
Starttijd:03-09-2022 om 11:27
Eindtijd:17-09-2022 om 21:51
Openingsbod € 45
ObjectlocatieGorinchem,  Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland