Kees Salentijn - Gouache op papier - Verkocht

Kees Salentijn - Gouache op papier kopen? Bied vanaf 85!
Kees Salentijn - Gouache op papier kopen? Bied vanaf 85!Kees Salentijn - Gouache op papier kopen? Bied vanaf 85!
  • Kees Salentijn (1947)
TypeTekening / Aquarel

Kees Salentijn  1947 Amsterdam

Titel : Mujeres

Gouache op papier

Afmetig papier 30 * 20 cm

Gesigneerd en gedateerd 1999 rechts onder

Inclusief mooie bijpassende lijst met zuurvrij passepartout

Dit item is verkocht voor 85,00
Starttijd:13-08-2016 om 11:38
Eindtijd:20-08-2016 om 11:38
skoel
15 aug. / 16:10
€ 85