Kees Salentijn - houtsnede - Les folies d’Espagne IV 8/100 - ingelijst - 318B

Kees Salentijn - houtsnede - Les folies d’Espagne IV 8/100 - ingelijst - 318B kopen? Bied vanaf 75!
Kees Salentijn - houtsnede - Les folies d’Espagne IV 8/100 - ingelijst - 318B kopen? Bied vanaf 75!Kees Salentijn - houtsnede - Les folies d’Espagne IV 8/100 - ingelijst - 318B kopen? Bied vanaf 75!Kees Salentijn - houtsnede - Les folies d’Espagne IV 8/100 - ingelijst - 318B kopen? Bied vanaf 75!Kees Salentijn - houtsnede - Les folies d’Espagne IV 8/100 - ingelijst - 318B kopen? Bied vanaf 75!Kees Salentijn - houtsnede - Les folies d’Espagne IV 8/100 - ingelijst - 318B kopen? Bied vanaf 75!Kees Salentijn - houtsnede - Les folies d’Espagne IV 8/100 - ingelijst - 318B kopen? Bied vanaf 75!Kees Salentijn - houtsnede - Les folies d’Espagne IV 8/100 - ingelijst - 318B kopen? Bied vanaf 75!
  • Kees Salentijn (1947)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1991
StijlExpressionistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen27 cm x 21 cm (h x b)
Lijst51 cm x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage8/100
Mooi exemplaar met een vingerafdruk(ken) van de kunstenaar. Uitsnede 27 x 21 cm. In passe-partout en in knappe aluminium lijst met gebruikssporen.

Kees Salentijn (1947)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (19)
Geplaatst door  Zaansgroen
FA. (23 )

Lid sinds 2017
513 verkochte items
Alle items van deze verkoper (48)
41 cm
51 cm
21 cm
27 cm
Sluit over 11d 16u 39m 48s
Openingsbod€ 75
ObjectlocatieZaandam,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa
Starttijd:05-12-2022 om 12:39
Eindtijd:18-12-2022 om 20:48