Kees Salentijn - Karel de Kater - Verkocht

Kees Salentijn - Karel de Kater kopen? Bied vanaf 1!
Kees Salentijn - Karel de Kater kopen? Bied vanaf 1!Kees Salentijn - Karel de Kater kopen? Bied vanaf 1!
  • Kees Salentijn (1947)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2002
OnderwerpDieren
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen30 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage125 exemplaren
Vrolijke zeefdruk in nieuwstaat van Kees Salentijn. Gesigneerd en genummerd. Het werk verkeert in perfecte conditie. U kunt het werk vooraf komen bekijken in de schatkamer van galerie Rotor in Gorinchem of na aankoop ophalen. Het werk kan ook verzonden worden via aangetekende post. Of tijdens de pandemie gratis worden opgeslagen tot nadere orde.
Ook kunnen ondertussen uw inlijsting verzorgen.

Kees Salentijn (1947)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (19)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (97 )

2602 verkochte items
Alle items van deze verkoper (449)
25 cm
30 cm
Dit item is verkocht voor 23,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:20-09-2022 om 13:53
Eindtijd:02-10-2022 om 22:58
Biedingen (7)
bais
27 sep. / 14:58
€ 20
paradijsje
27 sep. / 14:06
€ 15
bais
26 sep. / 10:35
€ 10
JohannavanDijk
26 sep. / 10:35
€ 6
JohannavanDijk
23 sep. / 08:46
€ 5
tkeuning
21 sep. / 20:20
€ 3
duif
21 sep. / 00:13
€ 1