Marlene Dumas - The Image as Burden-cat.1978- artikel 1995- kalender 2014
Corneille - Vrouw en vogel: dansend in de zon, 1986
Tauno Wirkkala - Revontulet schaal
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Jaartal | 1997 |
Techniek | Pastel/Krijt |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Figuren |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 25 x 27 cm (h x b) |
Incl. lijst | 56.5 x 56.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Kees Salentijn (Amsterdam, 1947) genoot zijn opleiding aan de Rijksacademie voor Beeldende Kunsten te Amsterdam. Het werk van Salentijn is veelal experimenteel en wordt gekenmerkt door het gebruik van allerlei soorten materialen en technieken. Ook loopt zijn oeuvre qua stijl uiteen. Salentijn haalt zijn inspiratie voornamelijk uit de Spaanse cultuur en natuur.
Formaat van afbeelding: 25 x 27 cm
Herkomst: het werk is afkomstig uit de collectie van een oud-kunsthandelaar.
Het werk is ingelijst achter glas en in goede staat.
Conditie | Goed | ||
Het werk is ingelijst achter glas en in goede staat. | |||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Oisterwijk, Nederland | ||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | Oisterwijk, Nederland |
Starttijd | 5-10-2022 om 20:24 |
Eindtijd | 14-10-2022 om 22:33 |