Kees Salentijn - Kees Salentijn: Zeefdruk, zonder titel

Kees Salentijn - Kees Salentijn: Zeefdruk, zonder titel kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 50,00

Kees Salentijn - Kees Salentijn: Zeefdruk, zonder titel kopen? Bied vanaf 50!Kees Salentijn - Kees Salentijn: Zeefdruk, zonder titel kopen? Bied vanaf 50!Kees Salentijn - Kees Salentijn: Zeefdruk, zonder titel kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  vanbellencolour
FA. (19)

935 verkochte items
Alle items van deze verkoper (11)
  • Kees Salentijn (1947)
GesigneerdHandgesigneerd

Ingelijst. Oplage 47/125. Afmeting 42x43.

Dit item is verkocht voor 50,00

Starttijd:02-06-2018 om 21:45
Eindtijd:09-06-2018 om 22:37

wjin
9 jun. / 21:09
€ 50