Kees Salentijn - Kleurenzeefdruk z.t. - Verkocht

Kees Salentijn - Kleurenzeefdruk z.t. kopen? Bied vanaf 50!
Kees Salentijn - Kleurenzeefdruk z.t. kopen? Bied vanaf 50!Kees Salentijn - Kleurenzeefdruk z.t. kopen? Bied vanaf 50!Kees Salentijn - Kleurenzeefdruk z.t. kopen? Bied vanaf 50!Kees Salentijn - Kleurenzeefdruk z.t. kopen? Bied vanaf 50!
  • Kees Salentijn (1947)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
IngelijstIngelijst
Afmetingen27 cm x 20 cm (h x b)
Lijst41 cm x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage58/170
Zeefdruk met de afbeelding van een hoofd. Ingelijst met een mooie passé-partout.
Met l.o.58/170 met potlood en r.o.K.Salentijn

Kees Salentijn (1947)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (19)
Geplaatst door  Drost260
FA. (3 )

198 verkochte items
Alle items van deze verkoper (12)
31 cm
41 cm
20 cm
27 cm
Dit item is verkocht voor 51,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:05-09-2022 om 11:35
Eindtijd:01-11-2022 om 20:23
DieFischersVilla
01 nov. / 18:47
€ 45