Kees Salentijn - Les folies d’Espagne III 91/100 - Verkocht

Kees Salentijn - Les folies d’Espagne III 91/100 kopen? Bied vanaf 40!
Kees Salentijn - Les folies d’Espagne III 91/100 kopen? Bied vanaf 40!Kees Salentijn - Les folies d’Espagne III 91/100 kopen? Bied vanaf 40!
  • Kees Salentijn (1947)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1991
StijlExpressionistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen27 cm x 22 cm (h x b)
Lijst53 cm x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage91/100
Betreft werk 3 van een vierluik, genaamd Les folies d’Espagne

Kees Salentijn (1947)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (19)
Geplaatst door  FRijn

Lid sinds 2022
4 verkochte items
43 cm
53 cm
22 cm
27 cm
Dit item is verkocht voor 41,40 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:20-09-2022 om 17:23
Eindtijd:03-11-2022 om 12:52
DieFischersVilla
01 nov. / 18:45
€ 36