Kees Salentijn - Litho para MARIA MONTSERRAT uit 1993

Kees Salentijn - Litho para MARIA MONTSERRAT uit 1993 kopen? Bied vanaf 45!
  • Kees Salentijn (1947)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1993
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen32 cm x 22 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage80
Fraaie zwart/wit Litho van Kees Salentijn uit 1993.

Afmeting blad  32 x 22 cm in nieuwstaat.

Handgesigneerd en genummerd  oplage 80ex.

Kees Salentijn (1947)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (19)
Geplaatst door  Hans1951
FA. (15 )

1125 verkochte items
Alle items van deze verkoper (62)
22 cm
32 cm
Starttijd:07-11-2022 om 07:59
Eindtijd:20-11-2022 om 21:40
Openingsbod € 45
ObjectlocatieSNEEK,  Nederland
VerzendingWereldwijd