Kees Salentijn - Onbekend - Verkocht

Kees Salentijn - Onbekend kopen? Bied vanaf 75!
Kees Salentijn - Onbekend kopen? Bied vanaf 75!Kees Salentijn - Onbekend kopen? Bied vanaf 75!Kees Salentijn - Onbekend kopen? Bied vanaf 75!Kees Salentijn - Onbekend kopen? Bied vanaf 75!Kees Salentijn - Onbekend kopen? Bied vanaf 75!Kees Salentijn - Onbekend kopen? Bied vanaf 75!Kees Salentijn - Onbekend kopen? Bied vanaf 75!
  • Kees Salentijn (1947)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2000
OnderwerpPortret
IngelijstIngelijst
Afmetingen50 cm x 40 cm (h x b)
Lijst80 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Nieuwe zeefdruk van salentijn i mooie kader en nieuwe paspartoe een h/c werk nummer 4/6zeer kleine oplage alles in nieuwstaat

Mooi werk van kees salentijn met mooie kader en pass parttou

Kees Salentijn (1947)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (19)
Geplaatst door  Monaken
FA. (1 )

Lid sinds 2021
32 verkochte items
Alle items van deze verkoper (21)
60 cm
80 cm
40 cm
50 cm
Dit item is verkocht voor 78,20 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:09-10-2022 om 20:54
Eindtijd:03-11-2022 om 11:21
DieFischersVilla
01 nov. / 17:57
€ 68