Kees Salentijn - Onbekend - Verkocht

Kees Salentijn - Onbekend kopen? Bied vanaf 50!
Kees Salentijn - Onbekend kopen? Bied vanaf 50!Kees Salentijn - Onbekend kopen? Bied vanaf 50!Kees Salentijn - Onbekend kopen? Bied vanaf 50!Kees Salentijn - Onbekend kopen? Bied vanaf 50!
  • Kees Salentijn (1947)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
OnderwerpPortret
IngelijstIngelijst
Afmetingen25 cm x 20 cm (h x b)
Lijst38 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage 125/160 en64/160
2 leuke werkjes van salentijn van dezelfde grootte 50 euro voor de 2 kadertjes zijn licht beschadigd

2 mooie werkjes van Nederlandse schilder salentijn voor 50euro voor de  2

Kees Salentijn (1947)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (19)
Geplaatst door  Monaken
FA. (1 )

Lid sinds 2021
32 verkochte items
Alle items van deze verkoper (21)
38 cm
38 cm
20 cm
25 cm
Dit item is verkocht voor 51,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:17-09-2022 om 18:48
Eindtijd:02-11-2022 om 12:03
DieFischersVilla
01 nov. / 18:04
€ 45