Kees Salentijn - Tweeluik Koeien (ingelijst met passepartout, zelfde oplagenummer!)

Kees Salentijn - Tweeluik Koeien (ingelijst met passepartout, zelfde oplagenummer!) kopen? Bied vanaf 125!

Verkoopprijs: € 125,00

Geplaatst door  colourfulartlimburg
FA. (17)

449 verkochte items
Alle items van deze verkoper (24)
  • Kees Salentijn (1947)
IngelijstIngelijst
Afmetingen20 cm x 20 cm (h x b)
Lijst35 cm x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage120
Mooi tweeluik van Kees Salentijn. op handgeschept papier
Beide werken zelfde oplagenummer 1/120
GEEN VERZENDING NAAR NIET-EU LANDEN

Kees Salentijn (1947)

Alle items van deze kunstenaar(29) Geplaatst door  colourfulartlimburg
FA. (17)

449 verkochte items
35 cm
35 cm
20 cm
20 cm

Dit item is verkocht voor 125,00

Starttijd:21-04-2019 om 07:32
Eindtijd:28-04-2019 om 22:56

bruma
27 apr. / 14:47
€ 125