Kees Salentijn - vier-in één vis - Verkocht

Kees Salentijn - vier-in één vis kopen? Bied vanaf 45!
Kees Salentijn - vier-in één vis kopen? Bied vanaf 45!Kees Salentijn - vier-in één vis kopen? Bied vanaf 45!
  • Kees Salentijn (1947)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2002
OnderwerpPortret
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen26 cm x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage125 exemplaren
Vrolijke zeefdruk in nieuwstaat van Kees Salentijn. Gesigneerd en genummerd. Het werk verkeert in perfecte conditie. U kunt het werk vooraf komen bekijken in de schatkamer van galerie Rotor in Gorinchem of na aankoop ophalen. Het werk kan ook verzonden worden via aangetekende post. Of tijdens de pandemie gratis worden opgeslagen tot nadere orde.
Ook kunnen ondertussen uw inlijsting verzorgen.

Kees Salentijn (1947)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (19)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (97 )

2602 verkochte items
Alle items van deze verkoper (449)
28 cm
26 cm
Dit item is verkocht voor 51,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:03-09-2022 om 11:24
Eindtijd:05-10-2022 om 14:48
CoosNec
05 okt. / 14:09
€ 45