Maurizio Giongo - "SERA", olieverf op doek, gesigneerd, gedateerd 2000
Ans Wortel - Gouache: "en ze zag vogels vliegen, hij zei: ga maar als je wilt - 1972
Jaartal | 2007 |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 115 x 95 cm (h x b) |
Incl. lijst | 122 x 102 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
Schilderij is in uitstekende conditie. Lijst, baklijst, vertoont enkele gebruikssporen. Kan gekozen worden voor een andere omlijsting of zonder lijst. | |
Objectlocatie | EINDHOVEN, Nederland |
Starttijd | 23-6-2022 om 11:30 |
Eindtijd | 16-8-2022 om 19:25 |