Kees Salentijn - vliegerfeest - Verkocht

Kees Salentijn - vliegerfeest kopen? Bied vanaf 1!
Kees Salentijn - vliegerfeest kopen? Bied vanaf 1!Kees Salentijn - vliegerfeest kopen? Bied vanaf 1!
  • Kees Salentijn (1947)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2002
OnderwerpPortret
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen27 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageHC 10
Vrolijke zeefdruk in nieuwstaat van Kees Salentijn. Gesigneerd en genummerd. Het werk verkeert in perfecte conditie. U kunt het werk vooraf komen bekijken in de schatkamer van galerie Rotor in Gorinchem of na aankoop ophalen. Het werk kan ook verzonden worden via aangetekende post. Of tijdens de pandemie gratis worden opgeslagen tot nadere orde.
Ook kunnen ondertussen uw inlijsting verzorgen.

Kees Salentijn (1947)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (19)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (97 )

2602 verkochte items
Alle items van deze verkoper (449)
20 cm
27 cm
Dit item is verkocht voor 57,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:18-10-2022 om 13:54
Eindtijd:01-11-2022 om 21:16
Biedingen (12)
Annemama
01 nov. / 21:11
€ 50
stephandw
01 nov. / 20:29
€ 45
Annemama
01 nov. / 20:29
€ 45
stephandw
01 nov. / 20:27
€ 40
Annemama
01 nov. / 20:27
€ 35
stephandw
01 nov. / 20:26
€ 30
Annemama
01 nov. / 20:26
€ 25
stephandw
01 nov. / 20:25
€ 20
Annemama
01 nov. / 20:25
€ 15
stephandw
21 okt. / 12:16
€ 10
JohannavanDijk
21 okt. / 12:16
€ 5
stephandw
21 okt. / 12:03
€ 1