Kees Salentijn - zeefdruk: Compositie - Verkocht

Kees Salentijn - zeefdruk: Compositie kopen? Bied vanaf 55!
Kees Salentijn - zeefdruk: Compositie kopen? Bied vanaf 55!Kees Salentijn - zeefdruk: Compositie kopen? Bied vanaf 55!Kees Salentijn - zeefdruk: Compositie kopen? Bied vanaf 55!Kees Salentijn - zeefdruk: Compositie kopen? Bied vanaf 55!Kees Salentijn - zeefdruk: Compositie kopen? Bied vanaf 55!
  • Kees Salentijn (1947)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen22 cm x 21 cm (h x b)
Passe-partout44 cm x 36.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageHC 6/20

Zeefdruk van Kees Salentijn: Compositie. Nummer: HC 6/20. Afmetingen incl. passe - partout: h44 x b36,5 cm. Afmetingen voorstelling: h22 x b21 cm. Het werk is rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

In goede staat

Kees Salentijn (1947)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (21)
Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (174)

5502 verkochte items
Alle items van deze verkoper (299)
36.5 cm
44 cm
21 cm
22 cm
Dit item is verkocht voor 63,25 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:27-02-2020 om 20:09
Eindtijd:05-03-2020 om 21:26
kabrink
05 mrt. / 21:01
€ 55