Kees Salentijn, zeefdruk op papier in aluminium lijst

Kees Salentijn, zeefdruk op papier in aluminium lijst kopen? Bied vanaf 20!

Verkoopprijs: € 20,00

Kees Salentijn, zeefdruk op papier in aluminium lijst kopen? Bied vanaf 20!Kees Salentijn, zeefdruk op papier in aluminium lijst kopen? Bied vanaf 20!

Geplaatst door  VanBellenArt
FA. (1)

953 verkochte items
  • Kees Salentijn (1947)
GesigneerdHandgesigneerd

Afmetingen beeld: h. 34 cm x b.19 cm (lijst: 35,5 cm x 35,5 cm)
Gesigneerd: ja, rechtsonder
Oplage: 24/125
Ingelijst: Ja

Materiaal: zeefdruk op papier in aluminium lijst
Conditie: nieuwstaat

Dit item is verkocht voor 20,00

Starttijd:04-02-2015 om 23:20
Eindtijd:11-02-2015 om 23:25

MooiVoorThuis
11 feb. / 23:15
€ 20