Kees Salentijn, zeefdruk op papier in lijst - Verkocht

Kees Salentijn, zeefdruk op papier in lijst kopen? Bied vanaf 30!

Verkoopprijs: € 35,00

Kees Salentijn, zeefdruk op papier in lijst kopen? Bied vanaf 30!Kees Salentijn, zeefdruk op papier in lijst kopen? Bied vanaf 30!Kees Salentijn, zeefdruk op papier in lijst kopen? Bied vanaf 30!Kees Salentijn, zeefdruk op papier in lijst kopen? Bied vanaf 30!

Geplaatst door  VanBellenArt
FA. (1)

953 verkochte items
  • Kees Salentijn (1947)
GesigneerdHandgesigneerd

Afmetingen: Beeld: 25 cm x 19 cm Lijst: 50 cm x 40 cm
Gesigneerd: Ja met potlood
Oplage: 23/175
Ingelijst: Ja
Materiaal: Zeefdruk op papier in lijst
Conditie: Nieuwstaat,
Verzendkosten/Ophalen: verzendkosten NL €. 15,- / Belgie €. 35,- U kunt het werk ook ophalen in de galerie Van Bellen Art in Willemstad of Brielle.

Kees Salentijn (1947)

Alle items van deze kunstenaar(29)
Geplaatst door  VanBellenArt
FA. (1)

953 verkochte items
Dit item is verkocht voor 35,00
Starttijd:11-11-2015 om 15:55
Eindtijd:22-11-2015 om 18:55
Biedingen (2)
EldertWalter
22 nov. / 18:50
€ 35
Alie
22 nov. / 17:16
€ 30