Kees Salentijn: Zeefdruk, Vestidos IV - Ingelijst - Verkocht

Kees Salentijn: Zeefdruk, Vestidos IV - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!

Verkoopprijs: € 40,00

Kees Salentijn: Zeefdruk, Vestidos IV - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!Kees Salentijn: Zeefdruk, Vestidos IV - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!Kees Salentijn: Zeefdruk, Vestidos IV - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!

Geplaatst door  VeilingmeesterCollecties
FA. (252)

30070 verkochte items
Alle items van deze verkoper (178)
  • Kees Salentijn (1947)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Titel: Vestidos IV
Jaartal: Onbekend
Afmetingen lijst: 66 cm x 51 cm
Oplage: 97/100
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (rechtsonder)
Materiaal: Zeefdruk op papier
Ingelijst: Ja, in aluminium lijst
Conditie kunstwerk: In zeer goede staat
Oorspronkelijke galerieprijs: € 250,00

Administratieve code:

QQZD

Kees Salentijn (1947)

Alle items van deze kunstenaar(26)
FA. (252)

30070 verkochte items
Dit item is verkocht voor 40,00
Starttijd:14-12-2017 om 13:06
Eindtijd:24-12-2017 om 13:11
Edwinburgh
24 dec. / 13:05
€ 40